سوالات متداول

1. هدف وب سایت خدماتی "سرچ آس" چیست؟

از آنجایی که ما این روش خدمات رسانی نوین را در خارج از کشورانجام داده و با مشاهده فقدان چنین سرویسی در کشور عزیزمان در صدد راه اندازی این سرویس و در اختیار قرار دادن آن برای هموطنان بطور رایگان در آمدیم تا به آسانی بتوانند نیازهای خدماتی روزمره خود را با یک جستجو درخواست کرده و قادربه دریافت و مقایسه قیمت ها از طرف خدمات دهندگان باشند. هدف اصلی سرویس های خدماتی سرچ آس برای جستجوی و پیدا کردن سریع پیمانکاران و خدمات دهندگان کل کشور در یکجا و حتی بدون نیاز به یک تماس تلفنی و بصورت اینترنتی و کاملا رایگان برای عموم مردم است. در درجه دوم هدف وب سایت سرچ آس ارسال قیمت حدودی برای انجام کار خدماتی شما و داشتن قیمت حدودی از طرف پیمانکاران و خدمات دهندگان می باشد که به شما کمک می کند تا قیمتهای دریافتی را مقایسه و مطابق با شرایط بهترین را انتخاب کنید.

در اینجا لازم به ذکر است که سایت سرچ آس هیچ مسئولیتی در قبال قراردادهای م بین کارفرما و پیمانکاران ندارد.

2. سرچ آس چطور کار می کند؟

سرچ آس اولین سامانه قیمت گیری و ارسال قیمت بصورت آنلاین در حوزه بسیار وسیع خدماتی از طراحی و برنامه نویسی تا خدمات ساختمانی و نظافتی می باشد که این امکان را به تمام افراد در سرتاسر ایران می دهد تا

درخواست های خدماتی و نیازات روزمره خود را که باید توسط افراد متخصص انجام شود را در سایت سرچ آس بطور کاملا رایگان گذاشته و حتی بدون نیاز به تماس تلفنی و تنها با چند کلیک و کمی توضیحات از پیمانکاران اطراف خود قیمت دریافت کنند و از طریق ایمیل ، کنسول ، پیامک و اپلیکیشن مطلع شوند.

آموزش ثبت کاربری ویژه خدمات آموزش ثبت کاربری آگهی

3. چرا بهتر است از سرچ آس برای دریافت قیمت استفاده کنیم؟

دلیل های بسیاری برای استفاده از سامانه سرچ آس وجود دارد.

1. قادر خواهید بود به راحتی و حتی با داشتن دانش کم کامپیوتری کار مورد نیاز خود را درخواست کنید.

2. دریافت قیمت بدون نیاز به صرف وقت و ورق زدن آگهی ها در روزنامه که حتی امکان اولیه دیدن نمونه کارها را هم ندارید.

3. دریافت قیمت مناسب حدودی از چندین پیمانکار ، بدونه نیاز به کلی پرسو جو ازدوستان و همسایه ها که در آخرهم به شما قیمت بالایی می دهند چون می دانند مرجع زیادی برای دانستن قیمت ها نداشته اید.

4. امکان مشاهده نمونه کارها ، نظرات مثبت و یا منفی مشتریان قبلی پیمانکاران

5. صرفه جویی چشمگیری در هزینه ها و در اختیار گرفتن خدمات دهندگان با ذهنی آسوده از قیمت و کیفیت کار

6. برای گرفتن قیمت کافیست چند کلیک کنید و توضیحاتی در مورد پروژه بدهید و کنار بنشینید تا خدمات دهندگان قیمتهایشان را ارسال کنند.

7. و کلی ویژگی دیگر که خود با تجربه و استفاده از سرچ آس خواهید دید.

4. چطوری به عنوان پیمانکار شروع به کار کنم؟

ابتدا پس از کلیک بر روی " ثبت آگهی ویژه خدمات " در منوی صفحه اصلی و پر کردن اطلاعات شغلی و ارتباطی و انتخاب دسته های مرتبط با تخصص و همچنین انتخاب شهر و منطقه مورد نظر خود و دادن ایمیل و پسورد به جمع سرچ آسی ها خواهید پیوست.

در انتها با انتخاب مدت زمان عضویت و پرداخت آنلاین ، حساب کاربریتان مستقیما ساخته و قابل استفاده می باشد.

5. سرویس "ثبت آگهی ویژه خدمات" در سرچ آس به چه منظور است؟

این سرویس فقط مخصوص خدمات دهنگان و پیمانکاران می باشد که با عضویت در این بخش قادر به دریافت اطلاعات مشتریانی که تقاضای انجام امور خدماتی در محدوده کاری و تخصصی شان و ارسال قیمت بطور مستقیم و بدون واسطه به آنها هستند.

آموزش این بخش

6. سرویس "ثبت آگهی رایگان" در سرچ آس چیست؟

سرویس "ثبت آگهی رایگان" برای عموم آزاد بوده. و چنانچه تمایل داشته باشید آگهی شما در ابتدای آگهی ها و با امکانات بیشتر و ویژه تر درج شود با پرداخت مبلغ ناچیزی قادر به ثبت آگهی طلایی می باشید.

آموزش این بخش

7. چگونه پروژه جدید ایجاد کنم و درخواست قیمت دهم؟

برای راحتی و دسترسی سریع شما 6 روش برای ایجاد پروژه و درخواست قیمت در صفحه اصلی وجود دارد که 3 تای آن در بالای صفحه و 3 تای دیگر در وسط و پایین صفحه اصلی قابل دسترس می باشند.

برای ایجاد پروژه انجام مراحل زیر بطور کامل و دقیق به شما کمک می کند تا نتیجه بسیار بهتری دریافت کنید.

1. انتخاب خدمات مورد نیاز

با کلیک بر روی "دریافت قیمت " در منو و ایکون شماره 2 شما وارد صفحه بعد و انتخاب دسته خدمات می شوید. با انتخاب دسته مورد نظر و کلیک بر روی آن به صفحه بعد هدایت خواهید شد می شوید . بطور مثال شما دنبال "کابینت کار" می گردید پس مسلما بر روی "خدمات ساختمان " کلیک می کنید.

در دسته دوم از بین 3 گزینه "تاسیسات" , "خدمات ساختمان " و" مهندسی " نزدیک ترین دسته به خدمات مورد نیاز را انتخاب می کنیم . که در این مثال "کابینت کار " مجددا در دسته "خدمات ساختمان " قرار دارد .

حال از لیست که به ترتیب حروف الفا می باشد به دنبال خدمات مورد نظر خود می گردید. که در این مثال " کابینت" می باشد. همچنین در صورت تمایل قادر به انتخاب 5 مهارت در این بخش می باشید که می بایست به مرتبت باشند. بطور مثال : کابینت و نجاری و دیزاین میی تواند باشد

توجه: در کنار این صفحه لینکی وجود دارد که اگر در پیدا کردن خدمات دچار مشکل شدید از طریق این لینک به صفحه لیست تمام خدمات موچود در وب سایت سرچ آس م شوید.

2. توضیحات تکمیلی

هر چقدر توضیحات پروژه شما کامل‌تر و دقیق‌تر باشد، پیشنهادات قیمت دقیق‌تر و بهتری دریافت می‌کنید. همینطور اگر کاربری مهارت لازم برای انجام کار مورد نظر شما را نداشته باشد، پیشنهاد ارسال نمی‌کند. توضیحات پروژه شما می‌بایست مشخص کند چه کاری، در چه مدت زمانی، و با چه شرایطی می‌بایست انجام شود.

3. استان و شهر

شما قادر به انتخاب استان و شهری که می خواهید پروژه را در آن انجام بدهید هستید. قابل ذکر هست در استان تهران و بعضی شهرستانان شما قادر به تعیین منطقه نیز می باشید.

4. زمان آغاز کار

بست به نیاز خود زمان حدوی و یا مد نظرشروع پروژه را اطلاع دهید

• یک هفته

• 1 ماه

• انجام سریع

• هنوز نمی دانم

5. نام و شماره تماس

نام و یا فامیل خود را جهت آشنایی بیشتر پیمانکار با شما در صورت تماس وارد کنید.

شماره موبایل خود را جهت تماس وارد کنید. این گزینه در حال حاضر اجباری می باشد. و امکان دریافت قیمت از طریق پیامک را هم در اختیار دارید.

6. ضمیمه عکس

اگر عکسی دارید از حال حاضر و یا پروژه ای که در ذهن دارید که به پیمانار درک بیشتری از خدمات مورد نیاز شما را می دهد اینجا قرار بدهید.

7. نام و کلمه عبور:

در آخرین بخش نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد می کنید و یا اگر اولین بار هست نام کاربری و کلمه می توانید تعیین کنید.

8. بعد از ارسال درخواست چگونه قیمت ها را می توانم ببینم؟

برای دیدن صفحه کنسول و قیمتهای دریافتی اگر کار بر عادی باشید بعد از ورود به کنسول وارد خواهید شد و چنانچه کاربر ویژه خدمات VIP هستید در منو بالا باید به "درخواستهای من" بروید.

در این کنسول موارد زیر برای را خواهید دید:

1- از شما سوال خواهد شد که کار درخواستی چه نتیجه ای را براینان تا کنون داشته

2- عنوان مهارت درخواستی را مشاهده می کنید . که با کلیک بر روی آن اطلاعاتی کار درخواستی شما را نشان می دهد.

3- اگر شما شخصی را برای انجام خدمات برای همکاری انتخاب کنید متن " کار بسته شده" نمایش داده خواهد شد.

4- در این قسمت تعداد قیمتهای ارسالی را خواهید دید و با کلیک بر روی آن قادر به مشاهده قیمت و پروفایل خدماتی که به شما قیمت داده اند هستید .

5- اگر عدد صفر باشد یعنی هنوز قیمتی دریافت نکرده اید

بعد از کلیک بر روی " قیمت دریافت شده , مورد شماره 4 قادر به دیدن اطلاعات افرادی که برای شما قیمت ارسال کرده اند هستید.

که اطلاعات زیر را برای شما نمایش می دهد:

1- توضیحات شما داده شده توسط شما در زمان درخواست

2- اسم شرکتی که به شما قیمت داده ار می بینید و با کلیک بر روی آن به پروفایل شرکت برای دیدن اطلاعات بیشتر خواهید رفت.

3- اسم شخصی که به شما قیمت داده که گاها اسم شرکت هم ممکن هست باشد.

4- شماره موبایل خدمات دهنده

5- ایمیل خدمات دهنده

6- قیمت پیشنهادی برای انجام پروژه

7- توضیحات خدمات دهنده در خصوص کار درخواستی شما

9. فرق بین "جستجوی آگهی " و " جستجوی ویژه خدمات " چیست؟

بطور ساده و آمیانه باید گفت "جستجوی آگهی" همانند نیازمندیهای روزنامه میباشد با این تفاوت که شما قادربه جستجو و به لیست در آوردن خدمات و آگهی های مورد نظرخود می باشید و مهمتر اینکه قادر به دیدن مشخصات بیشتر آگهی دهندگان و همچنین نقطه نظرات افراد دیگری که با آنها کار کرده اند می باشید.

اما ویژگی و تمرکز اصلی وب سایت "سرچ آس" در "جستجوی ویژه خدمات" می باشد که شما با پر کردن و توضیح دادن نیاز خدماتی خود قادر به دریافت قیمت از طرف کاربران ما در محدوده و تخصص خواسته شده خود می باشید. از این رو شما بدون نیاز به ورق زدن روزنامه ها و یا پرسو جو از دوستان و یا همسایگان برای پیدا کردن نقاش ، کابینت کار و .... یا حتی نوسازی منزل خود تنها با یک جستجوی ساده و پر کردن چند گزینه قادر به دریافت قیمت از سوی کاربران خدماتی عضو سایت "سرچ آس" در محدوده خود هستید و حتی می توانید نمونه کارها ، سوابق و نقطه نظرات ثبتی دیگر مشتریان آنها را نیز ببینید و مهم تراینکه شما دیگر یک حدود قیمت در مورد انجام در خواست خود را دارید و دیگر نگران اینکه ممکن هست به شما قیمت بالایی داده باشند را ندارید. این روش مقایسه قیمت و قیمت گیری تا 60 درصد می تواند قیمت را برای شما پایین بیاورد.

پس نگـــــــــــــــــرد نپــــــــــــــــــــــــرس !!!! ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرچ کن..

10. آیا میتوان حساب کاربری خود را ارتقاء داد؟

شما در هر زمان قادر خواهید بود سطح کاربری خود را ارتقاء دهید و کافیست به بخش ارتقا کاربری مراجعه و مراحل ارتقا کاربری را انجام دهید.

11. هزینه سرویس های " سرچ آس " چقدر و چگونه است؟

آگهی قرمز و جستجوی خدمات مورد نیاز در سایت سرچ آس کاملا رایگان می باشد

آگهی طلایی و "ثبت آگهی ویژه خدمات" خدمات شامل هزینه کمی می باشد. برای اطلاعات بیشتر به تعرفه ها مراجعه کنید

چگونه به حساب کار بری خود وارد شوم؟

از صفحه اصلی بر روی گزینه " ورود " کلیک می کنید و با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور وارد حساب کاربری خود می شوید.

13. صحت آگهی ها و خدمات ویژه چقدر است؟

از آنجا که بیشتر بخش های سایت بصورت اتوماسیون و بدون دخالت نیروی انسانی انجام می شود امکان ارسال نیاز خدماتی نادرست از طرف کاربران هست لذا با دریافت گزارش و مطمئن شدن ار نادرست بودن درخواست و یا اگهی حذف خواهد شد.

در مورد خدمات ما قادر به تایید صحت مشخصات می باشیم اما هیچ مسئولیتی در قبال کیفیت و یا درستی تخصص افراد نداریم.

14. آیا همه خدمات دهندگان میتوانند از سرویس سرچ آس استفاده نمایند؟

تمام افرادی که تخصص خدماتی در هر ضمینه ای (خدمات مجالس، خدمات ساختمانی وصنعتی، نظافت و ...تا سازنده) را دارند می توانند در این بخش عضو شوند.

15. مزیت ثبت نام برای خدمات دهنگان بصورت " ویژه خدمات" نسبت به "آگهی رایگان و یا طلایی" چیست؟

درسرویس "آگهی رایگان و طلایی" شغل شما در لیست آگهی ها قرار می گیرد و شانس دیده شدن شما از طرف افراد بستگی به تعداد آگهی های ثبت شده بعد شما و تراکم تعداد آگهی ها در ضمینه تخصص شما و در نهایت شانس تماس گرفتن از طرف مشتری می باشد. در حالی که در سرویس "ویژه خدمات" ما مشخصات مشتری را برای کاربرانی که عضو این بخش هستند ارسال می کنیم و آنها با ارسال قیمت مناسب و پیگیری شانس بسیار زیادی برای گرفتن کار از مشتری را دارد.

16. چگونگی حفاظت از اطلاعات و رمز کاربری ؟

کاربران می بایست در حفظ و امنیت نام کاربری و روز عبور کوشا باشند و چنانچه رمز خود را فراموش کردند با مراجعه به بخش مربوط قادر به دریافت رمز جدید از طریق ایمیل می باشند.

17. آیا میتوان برای دریافت مشتری محدوده و منطقه و تخصص تعیین کرد؟

بله. شما قادر به تعیین منطقه کاری و تخصص های خود هستید تا فقط اطلاعات مشتریان مورد نظرتان را دریافت کنید.
بطور مثال تهران/آرژانتین که قادر به دریافت قیمت از محدوده آرژانتین هستید و یا انتخاب کل تهران و دریافت کار از تمام مناطق تهران

آموزش این بخش

18. آیا میتوان برای پیدا کردن و قیمت گرفتن از خدمات دهندگان محدوده و تخصص تایین کرد؟

بله. شما قادر به تعیین منطقه کاری و تخصص برای دریافت قیمت از طرف خدمات دهنگان را دارید.

آموزش این بخش

19. آیا سرچ آس در قرار دادها و معاملات مسئولیتی دارد؟

ما در معاملات و قراردادهای ما بین پیمانکار و کارفرما هیچ نقشی نداریم و فقط معرف هستیم.

20. فعال سازی ایمیل چیست؟

در زمان عضویت در سایت سرچ آس لینک فعال سازی به ایمیل شما ارسال می گردد.

21. مناطق تحت پوشش سرچ آس کدامند؟

کل ایران

22. سرچ آس چه وظیفه ای در قبال خدمات دهندگان بی مسئولیت و خطا کار و درستکار دارد؟

ما بدنبال ارائه خدمات سالم و درست از طرف کاربران خدماتی عضو سایت هستیم از اینرو افرادی که 3 اخطار دریافت کنند برای همیشه از سایت حذف می شوند در حالی که 4 نفر از خدمات دهندگان درستکار هر ماه در صفحه اصلی سرچ آس بطور رایگان برای یک ماه قرار می گیرند تا به همه نشان داده شوند. این کار باعث اطمینان بیشتر مشتریان می شود و شانس بالایی برای گرفتن مشتریان بیشتر را دارند

23. محرمانه بودن اطلاعات در سرچ آس چگونه می باشد؟

اطلاعات شما در سرچ آس محرمانه می باشد. و فقط اطلاعات ارتباطی شما به اشتراک گذاشته می شود. برای اطلاعات بیشتر به قوانین و مقررات سرچ آس مراجعه نمایید.

24.چرا سرچ آس برای کارفرمایان و آگهی دهنگان رایگان و برای خدمات دهندگان شامل هزینه می شود؟

سرویسهای جستجو و آگهی برای همه افراد رایگان بوده تا بتوانند از این سیستم استفاده کنند . حال سرویس "ویژه خدمات " شامل هزینه یسیار ناچیز در قبال هزینه های سنگین و گران تبلیغاتی که گاها در روشهای سنتی (تراکت , آگهی روزنامه , ...) بدون بازدهی کافی می باشد. حال ما با پیمودن تمام مراحل سخت و پرهزینه تبلیغات گسترده اینترنتی(گوگل) , خیابانی و شبکه های اجتماعی برای این وب سایت و دریافت مشتری و ارسال آنها به خدمات دهندگان این هزینه را برایسشان تا 70% ارزانتر و بی دردستر کرده ایم و فقط با داشتن یک گوشی همراه و یا کامپیوترقادر به دریافت اطلاعات مشتریان و ارسال قسمت به آنها هستند

25. چطوری می شود به کار دریافتی قیمت داد؟

بطور مستقیم کاربران خدماتی بعد از ورود وارد کنسول "مشتری" می شوند و در صورت دریافت کار و مشتری جدید تعداد آنها را مشاهده می کنند و در صورت تمایل به انجام پروژه بعد از مطالعه توضیحات برای ارسال قیمت روی "ارسال قیمت" کلیک کنید.

بعد ار کلیک بر روس ارسال قیمت در صورت فعال بودن اشتراک نامحدود شما قادر به قیمت دادن و ارسال قیمت می باشید.

بلافاصله بعد ار ارسال قیمت اطلاعات مشتری برایتان نمایش داده خواهد شد که شما می توانید بلافاصله جهت مذاکره و بازدید اقدام نمایید.

بعد از ارسال قیمت اطلاعال مشتری به بخش دیگری از کنسول شما یعنی "قیمت های " ذخیره میشود.

26. چرا "سرچ آس"؟ در کل فرق بین وب سایت "سرچ آس" و دیگر وب سایت ها و یا روزنامه در چیست؟؟

برای جواب دادن به این سوال ابتدا باید بپرسیم که:

• آیا تا بحال تو روزنامه ، وب سایت و یا حتی شبکه های اجتماعی آگهی داده اید و بابتش هم کلی پول پرداخت کرده اید؟

• خودتون کلی گشتین تا آگهی خودتونو بین 1000 تا آگهی تو روزنامه پیدا کنید و روز بعد کلی آگهی جدید آمده و آگهی شما دیگه قدیمی شده ؟

• و یا حتی با تکنولوژی پیش رفتین و آگهی اینترنتی دادین و دیدین که بعد از چند روز بین 10000 هزاران آگهی جدید و قدیمی گم شد و قابل دیدن نیست و برای بالا آمدن و یا اگهی جدید مجبورین مجددا چند روز بعد دوباره هزینه کنید؟؟؟

• و یا اینکه تازه به دنیای تبلیغات اینترنتی روی آوردین و می خواهید خدمات خود را معرفی کنید و بیشترین بازدهی را با مناسب ترین هزینه دریافت کنید؟؟؟

باید توضیح داد که شما با " سرچ آس " میتوانید بدون واســـطه

• بخرید، بفروشید، مشتری بگیرید و بهترین قیمت را دریافت کنید.

• آگهی خدمات شما در" سرچ آس" حذف نمی شود و همیشه در اینترنت و موتورهای جستجوگر و شبکه های مجازی باقی می ماند تا روزانه به هــ۱۰۰۰ــزاران نفر معرفی شوید.

• تبلیغات و خدمات شما به راحتی قابل دسترسی برای شما و مشتریان می باشد

• تبلیغات خدماتی شما بخاطر سیستم مدرن قیمت گیری هیچگاه بین تبلیغات دیگر گم نمی شود . به این دلیل که "سرچ آس" نیازهای خدماتی مشتریان مرتبط با خدمات شما را که روزانه در سایت " سرچ آس " درخواست می دهند را برای شما ارسال می کند تا شما بطور مستقیم و اینترنتی قیمت حدودی را ارسال کنید تا مشخصات کامل مشتری را دریافت کنید و در ارتباط باشید.

پس در وب سایت "سرچ آس" بر خلاف تمامی سایتها مشتری شما را پیدا نمی کند ،شما مشتری را پیدا می کنید و این یعنی دیده شدن خدمات شما توسط مشتری .

27. چطور نقض قوانین را گزارش کنیم؟

از اینکه شما چشم ما در سایت هستید و هر نوع خلافی را گزارش می دهید پیشاپیش ممنون هستیم. برای گزارش کافیست از طریق:

• آیکون قرمز رنگ گزارش خطا

• تماس با ما و ارسال ایمیل و تیکت

28. از انجام کار راضی نیستم چکار کنم؟

فرض بر این است که شما کل مبلغ توافقی پروژه را پرداخت کرده اید و پیمانکار پروژه را آماده و تحویل شما داده است.

هدف ما و تمامی پیمانکاران در درجه اول رضایت شماست . پیمانکاران احتیاج به داشتن رتبه بالا می باشند تا بتوانند مشتری بیشتری بگیرند. بدیهی است کارفرمای راضی رتبه خوب برای کارفرما ثبت می‌کند که در گرفتن پروژه های بعدی به پیمانکار خیلی کمک می‌کند و هم سرچ آس و هم پیمانکار را به دیگر معرفی می‌کند. بنابراین رضایت شما برای ما و پیمانکاران بسیار ارزش مند و مهم است.

در ابتدا مشکل را با پیمانکار مطرح کنید و دلیل نارضایتی خود را بیان کنید تا تغییرات لازم انجام شود و رضایت شما فراهم شود.

در سرچ آس برای افراد غیر حرفه ای و بدون وجدان کاری جایی نیست و با گرفتن 2 اخطار جدی و یا 5 تذکر کوچک برای همیشه از سایت اخراج می شوند.

29. چطور می توانم توضیحات کاملی برای درخواست خود بنویسم که بهترین بازدهی را داشته باشد ؟

نوشتن یک توضیح خوب در متن پروژه، به شما کمک می‌کند تا سریع‌تر به چیزی که می‌خواهید برسید. همچنین پیمانکاران به راحتی متوجه خواهند شد چه کاری باید انجام شود دهند. در نتیجه پیشنهادهایی با قیمت دقیق‌تری برای شم ارسال خواهند کرد.

بعضی از کارفرمایان هنوز نمی‌دانند دقیقا چه چیزی می‌خواهند و اقدام به ایجاد پروژه می‌کنند. اینگونه پروژه‌ها معمولا انجام نمی‌شود یا با اختلاف مواجه می‌شود.

بهتر است دقیقا بدانید خواسته شما چیست و بعد اقدام به ایجاد پروژه کنید.

• یک کابینت ساز نیاز دارم

• می خواهم منزلم را نقاشی کنم به نقاش احتیاج دارم

• می خواهم منزلم را بازسازی کنم

بهتر است تو ضیحاتمان به این روش باشد:

سلام خدمت همه شما
لطفا برای ساخت و نصب حدودا 25 متر کابینت L شکل و اُپن آشپزخانه با مشخصات زیر قیمت فیکس و یا متری خود را بدهید.
جنس اسکلت باید تماما MDF باشد و دربها کابینت های پایین تمام های گلاس (براق) و دربهای بالا تعدادی ویترینی و تعدادی مثل درب های کابینت پایین باشد. و جنش رویی ترجیحا کردین می باشد.
سینک ظرفشویی در روی اُپن قرار می گیرد و برای انتخاب دستگیره ها باید نمونه ها را ببینیم و یا طرح ان بدون دستگیره ساخته شود.
دربها همه باید استوپر داشته باشند و یک ردیف کشوی 80-90 سانتیمتری با عمق مناسب تعبیه شود.
لطفاً برای نمونه عکسهای پایین را ببینید و قیمت خود را ارسال کنید.

با تشکر از شما و سایت سرچ آس

30. آیا می‌توانم بیشتر از یک پیمانکار انتخاب کنم؟

در سرچ آس برای انجام هر پروژه فط می توانید 1 نفر را انتخاب کنید و امکان انتخاب دوم ندارید. هر پروژه فقط می‌تواند توسط یکیک فریلنسر داشته باشد. پس تنها یک پیمانکار برای هر پروژه قابل انتخاب است و امکان انتخاب چند پیمانکار وجود ندارد.

31. آیا امکان تمدید پروژه هست؟

بعد از مدتی از درخواست قیمت برای شما پیغامی می آید که از شما می پرسد آیا کارتان به نتیجه رسید یا نه؟ و اگر به نتیجه مورد قبول نرسیده اید می توانید مجددا آن را تمدید کرد.

پس در نظر داشته باشید به محض اینکه پیمانکار مورد نظر را برای همکاری انتخاب کنید ، پروژه بسته می‌شود و مجددا باز نمی‌شود تا کاربران جدید پیشنهاد ارسال کنند. پس برای نتیجه بهتر در صورت عجله نداشتن سریعا تصمیم نگیرید.

32. چگونه بهترین پیمانکار را انتخاب کنم؟

این سخت‌ترین و مهم‌ترین کاری است که شما می‌بایست انجام دهید. یک انتخاب خوب، شما را به آنچه می‌خواهید می‌رساند و یک انتخاب بد، غیر از هدر دادن وقت و نارضایتی چیز دیگری به دنبال نخواهد داشت.

پیمانکارانی که قبلا در سرچ آس پروژه انجام داده‌اند، از کارفرمایان قبلی رتبه و نظر دریافت کرده‌اند.

جزئیات رتبه، نظر، نوع پروژه را که در پروفایل پیمانکار نمایش داده می‌شود مشاهده و بررسی کنید تا ببینید پروژه‌هایی که انجام شده است، با مهارت‌هایی که شما نیاز دارید همخوانی دارد.

پیمانکاران می‌توانند نمونه کارهای خود را در پروفایل خود ثبت کنند. پس حتما پروفایل آنها را مشاهده کنید.

به مهارت‌های انتخاب شده فریلنسر در پروفایل وی نیز حتما دقت کنید.

33. چطور می توانم پروژه خود را ویرایش کنم؟

بعد از تایید و انتشار درخواست قیمت دیگر امکان ویرایش وجود ندارد و می بایست مجددا درخواست خود را ارسال کنید .

بعد از تائید امکان ویرایش وجود ندارد، پروژه شما برای پیمانکاران ارسال شده و کاربران بر اساس اطلاعات وارد شده پیشنهاد ارسال کرده اند.