Home > AboutUs
X

خطا!

معرفی سرچ آس
"سرچ آس" اولین و بزرگترین وب سایت مقایسه قیمت ها در زمینه خدمات در ایران می باشد که هزاران خدمات دهند ه و خدمات گیرنده را در سرتاسر ایران به هم متصل می کند تا به شرکت های کوچک و یا حتی بزرگ ساختمانی و همچنین کارآفرینان کمک کند تا به راحتی نیروی متخصص مورد نیاز خود را با بهترین قیمت و مناسب ترین زمان پیدا کرده و با اطمینان پروژه های خود را به مرحله اجرا برسانند.


ایده کار وب سایت سرچ آس از کجا آمده؟
از آنجا که ما نیز همانند بسیاری از شما مراجعه کنندگان عزیز به وب سایت "سرچ آس" سختی ها و مشکلات بسیار زیادی در رابطه با پرسوجو و پیدا کردن خدمات دهندگان به شکل سنتی را دیده و تجربه کرده ایم و می دانیم که یافتن بهترین گزینه های ممکن برای در خدمت گرفتن افراد و انجام نیازات روزمره با گرفتاری ها و مشغله های امروزی کاری بسیار خسته کننده و وقت گیر می باشد.
در نتیجه در روزگاری که همه چیز به سرعت یک کلیک انجام می شود و وقت با ارزنده ترین چیز می باشد، تیم "سرچ آس " با انجام تحقیقات و بررسی های علمی و اقتصادی در زمینه مشاغل و خدمات و بطور کلی در راستای نیازات روزمره مردم و درک آن و محدودیت ها در صدد راه اندازی سامانه ای مجازی در زمینه مشاغل و خدمات ایران افتاده که با بهره گیری از روش های نوین تبلیغاتی در دنیای مجازی و ابتکاری جدید و ساده در زمینه سرچ و ارسال و دریافت قیمت به کاربران خود این اجازه را میدهد که در کمترین زمان ممکن (حدود یک دقیقه) نیاز خود را خواسته و در سریعترین زمان ممکن از بین خدمات دهندگان بهترین و نازلترین قیمت را برای همکاری انتخاب و به خدمت بگیرند.


استراتژی سرچ آس
استراتژی و تفاوت اصلی و عمده سرچ آس این است که کار آفرینان یا همان مشتریان می توانند با درخواست نیازات خدماتی خود در وب سایت www.searchus.ir مانند نوسازی ، بازسازی، تعمیرات، نصب و خرید آسانسور ، کابینت ، نقاشی ، خرید مصالح ، طراحی و نقشه کشی ، مهندسی ، برنامه نویسی ، حسابداری و ... می توانند بهترین و نازلترین قیمت را از کاربران خدمات دهنده منطقه خود دریافت کنند.
کافیست تنها با چند کلیک و دادن کمی توضیحات تکمیلی در خصوص پروژه مدنظر خود در وب سایت سرچ آس و ارسال آن توسط وب سایت بصورت خودکار به صدها کاربر خدمات دهنده و متخصص در زمینه درخواستی شما بهترین قیمت را بصورت های
• حدودی و یا فیکس
• محدوده قیمت
• متری ، روز مزدی ، ساعتی
از سوی خدمات دهنگان در یافت کنید و از بین قیمت های ارسالی و با مطالعه و مشاهده سوابق ، بهترین را برای همکاری به خدمت بگیرید.
اجرای پروژه ها چه کوچک و یا بزرگ از این طریق و با ایجاد رقابت سالم بین هزاران خدمات دهنده متخصص به شما کمک می کند تا شما بهترین قیمت را از افراد متخصص دریافت کنید و همچنین باعث می شودهزینه های خدمات دهنده نیز بصورت چشمگیری کاهش بیابد و با دادن قیمت مناسب همیشه مشتری و کار داشته باشند.


سخن مدیر عامل
ما تمام تلاش خود را کرده و میکنیم تا شما به راحتی از سرویس درخواست خدمات بطور رایگان بهره بگیرید و خدمات دهندگان نیز با کمترین هزینه بتوانند از طرف سایت سرچ آس مشتری دریافت کنند. لیکن همواره نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه بهتر شدن و کارآمدتر شدن وب سایت سرچ آس از طریق ایمیل feedback@searchus.ir ویا لینک پیشنهادات و نظرات ارسال نمایید. ما مشتاقانه تمامی نظرات و پیشنهادات شما را بررسی کرده و ترتیب اثر خواهیم داد.


به امید سود آوری و کمک به بهینه کردن هزینه شما همراهان


فواد افشارکیانی